Jak rezerwować

Rezerwacja imprez turystycznych.

Etap 1
Wyszukaj najlepszą wycieczkę:
Zalecamy wybór imprezy przy pomocy WYSZUKIWARKI WCZASÓW  określając kryteria  lub wybierz ofertę ze stron portalu

Etap 2
Złóż zamówienie:
1. przez Internet
Kliknij „rezerwuj” uzupełnij wymagane w formularzu swoje dane osobowe i ponownie kliknij „rezerwuj”. Formularz został wysłany  do Biura Podróży POLRIDER
2. przez Telefon
Dzwonisz pod numer 68 4583377
Podaj region w którym chciałbyś spędzić wakacje lub numer oferty.
Rezerwacja zostanie przeprowadzona telefonicznie z naszym Konsultantem.
3. lub w biurze obsługi klienta
Przyjdź do naszej firmy , miła i fachowa obsługa pomoże Ci wybrać i doradzi gdzie spędzić wymarzony urlop i tutaj dokonasz rezerwacji. Bez względu na to w jaki sposób złożysz zamówienie (przez Internet, Telefon lub osobiście w biurze firmy) nasz Konsultant dokona potwierdzenia Twojego zamówienia, obliczy całkowity koszt wyjazdu i zaproponuje Ci ostateczną wersję do akceptacji.

Etap 3
Potwierdzenie zamówienia
Niezależnie czy dokonałeś zamówienia przez Internet lub Telefon nasz Konsultant prześle Ci e-mailem na Twoją skrzynkę potwierdzenie Twojego zamówienia wraz z dokumentami rezerwacyjnymi: umową i warunkami uczestnictwa.
Jeśli będzie to możliwe nasz Konsultant dokona dla Ciebie rezerwacji wstępnej.

Etap 4
Dokonanie zapłaty
Sprawdziłeś zgodność otrzymanych dokumentów z Twoim zamówieniem, chcesz zakupić wybraną imprezę turystyczną  powinieneś podpisać i odesłać  faxem umowę oraz dokonać płatności. Dajemy Ci możliwość wyboru dogodnych form płatności:

Akceptujemy
Przelew tradycyjny bankowy , elektroniczny  lub przekaz pocztowy: Dokonaj płatności tradycyjnym przelewem bankowym ,  elektronicznie z Twojego konta bankowego  lub przekazem pocztowym.
Gotówka: Zapłać za wycieczkę gotówką w siedzibie lub oddziale naszej firmy .
Uwaga:
Aby szybko zaksięgować Twoją wpłatę na nasze konto i przyspieszyć Twoją rezerwację wyślij potwierdzenie przelewu na adres: polrider@polrider.com
lub na fax,
68 4583377

Etap 5
Potwierdzenie rezerwacji
Po dokonaniu przez Ciebie płatności nasz Konsultant potwierdza Twoją rezerwację w systemie. Następnie wysyłamy Ci e-mailem lub faksem potwierdzenie rezerwacji, które koniecznie weź ze sobą na lotnisko. Na lotnisku otrzymasz od Organizatora wyjazdu dokumenty podróży na podstawie wysłanego do Ciebie potwierdzenia rezerwacji. Niektórzy Organizatorzy przysyłają dokumenty podróży na adres domowy wskazany w umowie –zgłoszeniu . O sposobie dostarczenia dokumentów zostaniesz powiadomiony przez Konsultanta Biura Podróży  POLRIDER
Ważne: Potwierdzenie godziny wylotu
Na dobę przed podróżą skontaktuj się z naszym biurem w celu potwierdzenia godziny wylotów. Nasi Konsultanci też będą czuwali nad tym abyś nie stracił wymarzonego urlopu. Skontaktujemy się z Tobą na dzień przed wylotem w celu potwierdzenia godzin wylotu. Bądź dostępny pod wskazanym telefonem bądź e-mailem.
 
Miłego wypoczynku